شکست خوردن ایران سلامت آلودگی بهداشت

شکست خوردن: ایران سلامت آلودگی بهداشت ترافیک بهداشتی اجرای طرح طرح ترافیک آلودگی هوا هوای پایتخت وزارت بهداشت

گت بلاگز اخبار حوادث 2 گردنبند قاپ را شناسایی کنید

فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد منشتر شدن تصویرهای سارقان گردنبندقاپ، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد دزدی قرار گرفته‌اند جهت شناسایی متهم

2 گردنبند قاپ را شناسایی کنید

2 گردنبند قاپ را شناسایی کنید

عبارات مهم : انتظامی

فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد منشتر شدن تصویرهای سارقان گردنبندقاپ، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد دزدی قرار گرفته اند جهت شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی این شهرستان مراجعه کنند…

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی سلیمانی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع دزدی طلا از سوی دو نفر در شهرستان نظرآباد، پیگیری به عنوان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار کرد : ماموران با انجام کارها اطلاعاتی، بازبینی تصویرهای دوربین های مداربسته و تحقیقات محلی موفق به شناسایی سارقان شدند.

2 گردنبند قاپ را شناسایی کنید

سرهنگ سلیمانی خاطرنشان کرد: با شدت یافتن کارها گشت زنی در سطح شهرستان و مناطق مجاور، ماموران موفق شدند راکبان یک دستگاه موتورسیکلت را که با مشخصات سارقان مورد نظر مطابقت داشت شناسایی کرده و در یک عملیات تعقیب و گریز، موتور سیکلت را متوقف و دو متهم را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان این که در بازرسی از متهمان، دو رشته گردنبند، گوشی گوشی و دو قبضه چاقو کشف شد گفت: نامبردگان به همراه اموال مکشوفه جهت تحقیقات زیاد به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد انتقال یافته شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد منشتر شدن تصویرهای سارقان گردنبندقاپ، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد دزدی قرار گرفته‌اند جهت شناسایی متهم

سرهنگ سلیمانی گفت : متهمان دستگیر شده است در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 50 فقره دزدی به عنف طلا و جواهرات در شهرهای نظرآباد ، فردیس ، هشتگرد و آبیک اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد ادامه داد: با توجه به احتمال دزدی های متعدد از سوی این دو متهم، دادیار شعبه سوم دادگستری شهرستان نظرآباد، دستور چاپ تصویرهای بدون پوشش متهمان را در رسانه های جمعی صادر کرده هست، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا به وسیله این افراد مورد دزدی قرار گرفته اند درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با دزدی پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد واقع در میدان صنعت مراجعه و یا با شماره تلفن 02645357441 تماس حاصل کنند.

واژه های کلیدی: انتظامی | سلیمانی | شناسایی | گردنبند | پلیس آگاهی | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog